Blanco Claro® Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici

Bazen dişlerinizi fırçaladıktan ve diş ipi kullandıktan sonra nefesiniz yine de kötü kokar. Bunun nedeni, dilinizi temizlemeyi ihmal ediyor olmanız olabilir.
 • %22İndirimde
  89,00 TL
  69,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi
 • 600 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz!
 • Hızlı kargo!
 • Tüm kredi kartları
 • Havale / EFT
 • Orjinal Ürün Garantisi
 • Satış Sonrası Destek
 • Uygun Fiyatlar
 • Kolay & Güvenli Ödeme
Taze bir nefes için dilinizi temizleyin Blanco Claro® Dil kaz ı y ı c ı , dilinizdekibeyaz kaplamay ı nazikçe ç ı karmak için ergonomik bir ş ekle sahiptir. Dil kaz ı ma genel sa ğ l ığı iyile ş tirir ve a ğı z kokusunuortadan kald ı r ı r. Ayn ı zamanda tattomurcuklar ı n ı z ı geli ş tirir, böylece temizli ğ in yeni tad ı n ı deneyimleyebilirsiniz. Dil kaz ı y ı c ı , dilinizdekikal ı nt ı lar ı ve toksinleritemizler. Temizli ğ in yeni tad ı n ı hissedin ve a ğı z sa ğ l ığı n ı z ı iyile ş tirin.


·         Dil üstünde biriken Toksinler Neden Sabahlar ı Temizlenmeli?
 

 

 •  Gece boyunca bedenden tahliyeedilmek üzere haz ı rlanan toksinler d ış k ı , idrar ve ter yoluyla at ı l ı r. Bunlar d ışı nda özellikle bir önceki gün sindirim sisteminizi zorlayan menü seçimleri yapt ı ysan ı z, sindirim sisteminde ayurveda t ı bb ı nda ama olarak adland ı rd ığı m ı z tam olarakmetabolize olmam ış at ı klar dilin üzerine gelipyerle ş ir ve bunlar ı n sabah herhangi bir ş ey yiyip içmeden önce dil üzerindentemizlenmesi son derece elzemdir. Bu ac ı ms ı , kekrem si tada, sar ı , beyaz veya gri tabakaya ayurvedikterminolojide "ama" denir ve ama toksik birikimdir.
 

Sabah kalkt ığı m ı z gibi dilimizin üzerinde yapaca ğı m ı z bu s ı y ı rma hareketi sindirim sistemi organlar ı n ı  uyar ı r ve sindirim sistemi organlar ı na masaj yaparak tahliyeye haz ı r birikmi ş  d ış k ı  varsa onun hemen kal ı n ba ğı rsaklardan at ı lmas ı  ve harekete geçmesi için uyar ı r.  Ayr ı ca dilimizin üzerinde tat alma reseptörleri vard ı r ; o reseptörler gün boyunca ne kadar aç ı k ve temiz olursa doygunluk hissi beynimize o kadar h ı zl ı  gider ve gü n içinde abur cubur yeme hissi zaman içerisinde azalarak, kaybolur.

 
 •  Dil Toksin S ı y ı rma İş lemi a ğı z kokusuna mâni olur. Özellikle oruç tutulan günlerde çok daha ferahve hafif hissetmeyi sa ğ lar.
  A ğı z bo ş lu ğ unda ya ş ayan ve oksijensiz ortam ı seven baz ı bakteriler a ğı z kokusunun, üst solunumyolu enfeksiyonlar ı n ı n ve baz ı sindirim sistemi hastal ı klar ı n ı n önemli nedenlerinden biridir. Di ş lerle birliktedil hijyeninin de kötü olmas ı hem a ğı z hem de genel sa ğ l ığı m ı z ı olumsuz olaraketkiler. İ deal a ğı z hijyeni ancak di ş ler ve dil temizli ğ inin birlikte yap ı lmas ı yla sa ğ lanabilir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...